Sposóby na darmowy internet. Internet za darmo

W dzisiejszych czasach dostęp do internetu jest czymś tak powszechnym, że wiele osób nie wyobraża sobie bez niego życia. W tym wpisie przyjrzymy się sposobom na darmowy internet. Czy internet za darmo jest możliwy? Ależ tak! Oczywiście darmowy internet ma pewne ograniczenia, ale mimo tego i tak warto w niektórych sytuacjach jest on idealnym rozwiązaniem.

Darmowy internet od Aero2

Darmowy internet

Darmowy internet

Pierwszym i obecnie najpopularniejszym sposobem na darmowy internet jest karta SIM sieci Aero2. Internet działa w technologi GSM, UMTS, jak i LTE. Siec Aero2 działa na nadajnikach własnych oraz sieci PLUS. Jeżeli mamy zasięg tego operatora, możemy korzystać z darmowego internetu. Koszt zamówienia karty wynosi 27 zł. Kartę zamawiamy na stronie Aero2

Ciekawą ofertą jest płatny internet w tej sieci. Za 30 zł możemy kupić pakiet 30GB ważny 30 dni. Możemy go aktywować na karcie z darmowym internetem. Zasięg sieci sprawdzimy tu: Zasięg Aero2, Zasięg PLUS. Więcej informacji odnośnie Aero2 znajdziecie TU.

Ograniczenia:

  • Internet jest ograniczony do prędkości 512 kb/s
  • Co godzinę musimy przepisać kod captcha

Buckshee: internet za darmo z reklamami

appBuckshee jest aplikacją, która pozwala nam na przeglądanie internetu za damo w zamian za wyświetlanie reklam. Aby korzystać z aplikacji, potrzebujemy urządzanie z androidem oraz kartę sim Orange. Nie działa z innymi operatorami! Program instalujemy ze sklepu Play. Po uruchomieniu program tworzy połączenie VPN, przez które dociera do nas internet. Wyświetlane reklamy nie przerywają dostępu do internetu. Nie przeszkadzają one przy rozmowie poprzez komunikator czy słuchaniu muzyki z sieci. Prędkość nie jest ograniczona. Ponieważ cały ruch przechodzi przez serwery producenta aplikacji, nie polecam logowania się na konta bankowe lub inne wrażliwe na włamanie strony. Więcej informacji na stornie getbuckshee.com.

Ograniczenia:

  • Działa tylko z siecią Orange
  • Dziennie można pobrać ok. 300 MB
  • Reklamy wyświetlane w losowym odstępie czasu

Darmowy internet LTE w Red Bull MOBILE

Red Bull MOBILE w taryfie Red Bull MOBILE na kartę 9 zł pozwala na korzystanie z internetu LTE bez limitu. Aby z niego korzystać, musimy posiadać kartę w tej taryfie i być w zasięgu LTE sieci Play. Można również przejść z dowolnej taryfy na kartę w Play na Red Bull MOBILE 9 zł.

Ograniczenia:

  • Działa tylko w zasięgu LTE Play
  • Konto musi być aktywne z kredytem 30 zł

Wymagane 30 zł nie przepada i można je dowolnie wykorzystać. Aby internet był bardziej opłacalny warto doładować konto za 50 zł, dzięki temu będzie aktywne 100 dni. Procedura aktywacji jest TU i TU. Strona Red Bull MOBILE. Dodatkowo można wykupić pakiet 10GB za 10zł.

Hotspot

A może masz w okolicy darmowy internet WIFI? Przeskanuj eter i sprawdź. Wyjdź przed dom, zasięg będzie lepszy. Jeżeli w okolicy masz darmowy hotspot, rozważ zakup sprzętu z zewnętrzną anteną. Dzięki darmowemu internetowi zakup szybko się zwróci.